Pirinç Mermer Sehpa

Pirinç ve Mermerin bütünleşmesi ile ortaya çıkan birbirinden farklı yeni tasarımlar, dekorasyon amaçlı her alanda yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Yapısı ve sağlamlığı ile uzun yıllar kullanılan pirinç malzemeler dekoratif amaçlı eviniz için gerekli sehpalar için uygun tasarımları ile cezbetmeye devam ediyor.

Şık ve ergonomik tasarımlara sahip olan pirinç sehpaların üzerine uyguladığımız renkli mermerler daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kalite ve modayı ön planda tutan firmamız, pirinç mermer sehpa modellerinde doğru ve kalıcı sonuçlar elde etmeniz için en iyi ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. İstenilen ölçü ve özelliklerde üretimi yapılan ürünlerimiz garantili olarak satılır. Pirinç sehpaların üst kısmında yer alan mermerler sıcak veya soğuktan etkilenmeden uzun süre dayanıklılığını korur.

Pirinç Mermer Sehpa modelleri, farklı olarak kullanılacak alan konseptine göre tasarlanmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile satışa sunduğumuz tüm pirinç malzemelerin üretimi konusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Konusunda uzman ve tecrübe sahibi personellerimiz tarafından şekillendirilerek, istenilen kalıp alınır.

Pirinç Mermer Sehpa Modelleri