Pirinç Merdiven Korkulukları

Pirinç Merdiven korkulukları, sağlam ve kaliteli ürün seçenekleri ile merdivenlerin daha şık ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon amaçlı kullanılan ürünler renkleri ve dikkat çeken özelliği ile her alanda kullanılabilir. Modern yapıların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan pirinç malzemeler, gold renkleri ile oldukça etkileyicidir.

Çağdaş Metal Dekorasyon sektörde uzun yıllar müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı çalışmalar ile birbirinden farklı tasarımlara sahip ürün seçenekleri ile garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Pirinç korkuluk sert bir malzeme olmasına rağmen kolay bir şekilde işlenebilir. Dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz en iyi ürün sınıfındadır.  Farklı model ve desen seçenekleri ile yüzyıllar boyu her alanda rahatlıkla uygulanabilir olan pirinç malzemeler konusunda geniş bir ürün yelpazesi ile en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Merdiven korkuluğu mevsimsel değişmelerden etkilenmeden uzun yıllar dayanıklılığını korur. Firma olarak İstanbul merkezli olarak hizmetlerimiz, Türkiye’nin 81 ilinde bayiler aracılığı ile tüm hızıyla devam etmektedir. Kullanılan malzemelerin ve aksesuarların teknik özelliklerine göre fiyat farklılıkları olabilir.

Pirinç Merdiven Korkuluk

Adından da anlaşılacağı gibi merdivenlere korkuluk olarak uygulanan altın ve gold renklerine sahip bir üründür. Şıklık ve dekorasyon yönünden birçok kişi tarafından dikkat çekecek bir ürün düşünüyorsanız, bu ürünler tam size göre.

Uygulama ve Projelendirme konusunda deneyimli teknik ekibimizle hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.  Tüm ürünlerimizi ve referanslarımız incelemek için pirinç korkuluk modelleri kısmından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak fiyat teklifi ve keşif seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.