Volkan Pirinç Dekorasyon, 1988 yılında istanbul’da kurulmuştur. Dekorasyon amaçlı her alanda tercih edilen pirinç malzemeler konusunda üretim ve satış imkanı ile yaygınlaşan talepleri en hızlı şekilde çözüme ulaştırarak, müşteri memnuniyeti odaklı ürünlerin üretimini yapmaktadır.

Şık ve ergonomik tasarımlara sahip ürün seçenekleri iç ve dış ortamlarda mevsim değişimlerinden etkilenmeden rahat bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Görünümü ve kullanım avantajları göz önüne alındığında gerçekten dekorasyon alanında yenilik yapmak isteyenlerin tercih edeceği bir üründür.

Misyonumuz

Pirinç korkuluk sektöründe ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ederek en yeni ürünler konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek ve uygun fiyat seçenekleri ile hayalini kurduğu ürünler konusunda destek olmak.

Vizyonumuz

Sektörel anlamda yaygınlaşan pirinç korkuluk malzemelerin daha sağlam ve uzun ömürlü olması için gerekli olan kalitede malzemeyi tedarik etmek ve ücretsiz keşif imkanı ile fiyatlandırma gibi benzersiz hizmetler sunmak.